Futurino s.r.o.

Inovatívne riešenia v oblasti online marketingu založené na data-driven rozhodnutiach
Úvod » O nás

Kto sme a na čo sa špecializujeme?

Spoločnosť Futurino s.r.o. založil v roku 2017 Ing. Marek Loduha s cieľom pomôcť klientom rozvíjať ich aktivity a projekty v online svete. Zakladateľ spoločnosti sa venuje online marketingu od roku 2009. Postupne zbieral skúsenosti na vlastných projektoch, v agentúre SEOCentrum s.r.o., spoluzakladal a spoluvlastní spoločnosť Venture Invest s.r.o. zameranú na affiliate marketing a digitálne služby. Spolupracoval a spolupracuje s poprednými českými a slovenskými agentúrami, ako sú Dexfinity, Hellvetia, eVisions, CCM Marketing Group s.r.o. a s mnohými ďalšími renomovanými firmami.

V súčasnosti sa špecializujeme primárne na tri základné služby: SEO, linkbuilding & PR a vytváranie a správu PPC kampaní. Ako spoločnosť sa sústredíme na inovatívne riešenia založené na dôkladnej webovej analytike. Pomáhame najmä malým a stredným podnikom naštartovať ich rast a zefektívniť ich výkonnostné kampane, zlepšiť pokrytie a viditeľnosť vo vyhľadávačoch a tvoriť linkbuildingové stratégie ako komplexné súčasť online marketingu.

Všetci zamestnanci firmy sú vedení ku kontinuálnemu vzdelávaniu prostredníctvom online kurzov, školení a účasťou na odborných konferenciách a workshopoch. Záleží nám na personálnom raste zamestnancov a ich odbornosti. Ku klientom pristupujeme transparentne, nesľubujeme nereálne výsledky a neponúkame služby, ktoré nevieme odborne zastrešiť. Na služby, ktoré nevieme dodať v adekvátnej kvalite Vám radi odporučíme overených špecialistov a renomované firmy.

Vízie a smerovanie spoločnosti Futurino s.r.o.

Spoločnosť Futurino s.r.o. bola založená s úmyslom poskytovať vysoko odborné, inovatívne služby s cieľom stať sa prednou digitálnou agentúrou na Slovensku a v Českej republike. Vízia firmy je založená na 4 základných pilieroch, a to na:

  1. Odbornosti – poskytovanie odborných služieb s pridanou hodnotou.
  2. Transparentnosti – otvorenom a proklientsky orientovanom prístupe.
  3. Spoľahlivosti – dodávanie služieb s konštantnou kvalitou zvyšujúce sa zo získaných skúseností a vzdelaním,
  4. Kontinuálnym vzdelávaním – účasťou na odborných konferenciách, školeniach a workoshopoch, vzdelávaním zo zahraničných zdrojov, testovaním noviniek na vlastných projektoch.

Z dlhodobého hľadiska je víziou firmy aj podpora rozvoja komunít, dobrovoľníctva a charitatívnych organizácií.

Víziou zakladateľa spoločnosti je vytvorenie inšpiratívneho prostredia pre zamestnancov a zabezpečenie ich adekvátneho odmeňovania a kariérneho rastu s cieľom zabezpečiť najvyššiu možnú kvalitu poskytovaných služieb.

Zakladateľ firmy

Zapálený marketér so zmyslom pre detail, hľadajúci inovatívne digitálne riešenie na mieru pre malé i veľké firmy. Nadšený podnikateľ, cestovateľ, športovec, milovník kvalitnej gastronómie.

Ing. Marek Loduha

Founder

Linkbuilding

Získame pre vás hodnotné spätné odkazy, ktoré Vám privedú návštevnosť a pomôžu zlepšiť pozície v organických výsledkoch vyhľadávačov.

PPC reklama

Vytvoríme Vám a zaistíme efektívnu správu PPC kampaní v prostrediach Google Ads, Sklik.cz, Bing Ads, eTarget.sk, Azetklik.sk.

SEO

Odhalíme technické a obsahové nedostatky vášho webu, pomôžeme Vám zlepšiť pokrytie a viditeľnosť v organických výsledkoch vyhľadávania.